Mitingi dla uzależnionych

W każda środę o godz. 18.30 przy ul. Tysiąclecia 32d/2 w Bolesławcu, odbywają się mitingi dla wszystkich osób uzależnionych... organizowane przez Anonimowych Narkomanów.

Spotkanie prowadzi grupa CHAOS, tel. kontaktowy: 694 792 492.

Anonimowi Narkomani (z ang. Narcotics Anonymous) to ogólnoświatowa, wielojęzyczna i wielokulturowa Wspólnota. Proponujemy zdrowienie ze skutków choroby uzależnienia poprzez regularne uczestnictwo w mityngach i pracę nad Programem 12 Kroków . Atmosfera grupy zapewnia wzajemną pomoc równych sobie osób i oferuje nieustanne wsparcie tym, którzy chcą prowadzić i utrzymywać życie wolne od zażywania narkotyków.

Nasza nazwa, Anonimowi Narkomani, nie ma na celu skupienia uwagi na żadnym konkretnym narkotyku, ponieważ NA nie czyni różnicy pomiędzy narkotykami, włączając w to alkohol. Dołączyć do nas może każdy, bezwarunkowo. Nie jesteśmy związani z żadnymi organizacjami, religiami,
organami ścigania lub ośrodkami leczniczymi. Poprzez nasze działania i współpracę z uzależnionymi szukającymi pomocy dążymy do tego, aby pewnego dnia każdy uzależniony na świecie miał szansę doświadczyć posłania zdrowienia NA w swoim języku i kulturze.

logona4.png

W skład zaaprobowanej i wydrukowanej przez Światowe Biuro Służb Literatury NA w języku polskim wchodzi sześć ulotek oraz Tekst Podstawowy „Anonimowi Narkomani”. Kolejne pozycje są w trakcie ewaluacji i przygotowania do druku. Grupy NA w ramach realizacji Dwunastu Tradycji, poza regularnym funkcjonowaniem mityngów, niosą posłanie zdrowienia na zewnątrz poprzez dostarczanie literatury NA i plakatów do instytucji, organizowanie mityngów NA w ośrodkach odwykowych i zakładach karnych oraz prezentacje dla Profesjonalistów. Na poziomach okręgów i regionu działają kilkuosobowe komitety służb NA, w tym Komitet Sterujący, Biuro Literatury, Komitet Tłumaczeń, Komitet ds. Internetu, Informacja Publiczna i inne. W przyszłości, w miarę rozwoju Wspólnoty, planowane jest uruchomienie infolinii oraz powołanie osobowości prawnej.

(grupa Chaos/anonimowinarkomani.org)

Komentarze

Czy to jest jeszcze aktualne ? Chodzi mi czy te spotkania się odbywają?

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image